ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автори:

Провозьон Василь Миколайович


Депутат селищної ради

Доповідач:

Вуйко Ярослав

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

01.06.2023

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 3-38/2023
Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 року № 34 «Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2021- 2025 роки»

Автор проєкту:

Начальник 15 ДПРЧ 1 АРЗ ГУ ДСНС

у Хмельницькій обл.

Вуйко Я.В.

УКРАЇНА

ЛЕТИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

VІІІ скликання

Тридцять восьмої сесії

01.06.2023 р. Летичів №3

Про внесення змін до рішення селищної ради від 24.12.2020 року № 34 «Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2021- 2025 роки»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2021-2025 роки, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2021-2025 роки, а саме: викласти підпункт 7.5.1.пункту 7.5 розділу 7 в новій редакції, а саме: «придбання сертифікованих костюмів та касок, рятувальних ременів, краг, карабінів, форменого одягу і взуття» (Програма зі змінами додається).
  2. Дане рішення довести до відома виконавців Програми.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови Анатолія НІЦЕВИЧА.

Селищний голова Ігор ТИСЯЧНИЙ

Автор проєкту:

Начальник 15 ДПРЧ 1 АРЗ ГУ ДСНС

у Хмельницькій обл. Ярослав ВУЙКО

ПОГОДЖЕНО:

Заступник селищного голови

Летичівської селищної ради Володимир ПУЗАРЕЦЬКИЙ

Начальник юридичного відділу

Летичівської селищної ради Олена КОБЕРНИК

Секретар Летичівської селищної

ради Василь ПРОВОЗЬОН


ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням 37 сесії VІІІ скликання

Летичівської селищної ради

від 18.05.2023року

Програма

підтримки діяльності управління соціального захисту населення

Хмельницької районної державної адміністрації на 2023 рік

I. Загальна характеристика Програми

Програма підтримки діяльності управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації на 2023 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 85 Бюджетного кодексу України, статей 2, 5, 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» (зі змінами), постанов Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року № 787 «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій», 09 листопада 2016 року № 811 «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій».

Програма розроблена з врахуванням того, що фінансування видатків із загального фонду Державного бюджету на виплату заробітної плати працівників управління соціального захисту населення Хмельницької районної державної адміністрації не забезпечується в повному обсязі. Програма передбачає заходи, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової підтримки управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та її відділів в умовах обмеженого фінансування, зокрема, на оплату праці, для ефективного виконання ними повноважень.

II. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

Соціальний захист та гідний рівень життя кожному громадянину гарантований Конституцією України. Починаючи з 2015 року Урядом започатковано впровадження ряду реформ у різних сферах діяльності, у тому числі в процесі децентралізації повноважень. Перед працівниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування поставлено перелік завдань щодо забезпечення ефективної реалізації повноважень на місцевому рівні, зокрема і в сфері соціального захисту.

Зокрема, постановою Кабінету міністрів України від 28 жовтня 2020 р. № 1035 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» створено максимальне наближення до безпосереднього споживача мережі адміністративних послуг соціального характеру для мешканців територіальних громад, впроваджено механізм сервісного підходу та дотримання принципу максимальної доступності адміністративних послуг соціального характеру для мешканців через програмний комплекс «Інтегрована система «Соціальна громада» з прийому документів усіх видів державних соціальних допомог та компенсацій, інших адміністративних послуг соціального спрямування.

На сьогодні можливості програмного комплексу «Соціальна громада» дозволяють уповноваженими посадовим особам Летичівської територіальної громади приймати документи лише від отримувачів державних соціальних допомог, інші, передбачені постановою 1035, адміністративні послуги продовжують надавати працівники управління соціального захисту населення, а саме – прийом та опрацювання документів:

  • на виплату грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян;
  • використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов'язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
  • на забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями;
  • на виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування; 
  • на виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня»;
  • на виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції,
  • на виплати одноразової компенсації за шкоду, заподіяну внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій, ядерних випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, та щорічної допомоги на оздоровлення деяким категоріям громадян;
  • надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Попри масове скорочення фахівців протягом 2020-2021 років управління соціального захисту населення забезпечує виконання понад 100 функцій і завдань соціального спрямування, які направлені на забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту. Завантаженість спеціалістів залишається значною, оскільки з’явилась необхідність соціального захисту осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення бойових дій. З метою забезпечення прискорення оформлення допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам Урядом з жовтня 2022 впроваджується Єдина інформаційна система соціальної сфери, яка ще потребує вивчення і напрацювання спеціалістами управління. У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України значно збільшився обсяг розгляду документів пільгової категорії громадян відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, адміністрування та наповнення централізованого банку даних з проблем інвалідності.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, введенням воєнного стану значно зменшено видатки на фінансування канцелярського приладдя, заправки, відновлення, ремонт картриджів, оплати послуг зв’язку, супроводження програмних комплексів тощо, бажає бути кращим матеріально-технічне забезпечення.

Збільшення навантаження, недостатнє фінансування та невисокий рівень заробітної плати є передумовою до збільшення плинності кадрів та зниження якості надання адміністративних послуг, що призведе до соціальної напруги серед вразливих верств населення району, – а отже необхідно вжити превентивних заходів щодо недопущення негативних наслідків та вирішити проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма.

III. Мета Програми

Реалізація програми сприятиме ефективному виконанню працівниками управління соціального захисту населення делегованих їм повноважень.

Основною мотивацією для зниження плинності кадрів, утримання кадрового потенціалу, його збільшення – є достойний рівень оплати праці, а саме: виплати заробітної плати з урахуванням стимулюючих виплат, передбачених чинним законодавством, забезпечення належних умов праці тощо, тому реалізація Програми підтримає мотивацію працівників у виконанні завдань з реалізації державної політики соціального захисту громадян, підвищить рівень та авторитет органів місцевого самоврядування у співпраці з виконавчою владою на місцях.

IV. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

обсягів та джерел фінансування

Засобами розв’язання проблеми є спрямування коштів місцевого бюджету відповідно до статті 2 Закону України «Про джерела фінансування органів державної влади», постанови Кабінету Міністрів України від 09 листопада 2016 року №787 «Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій» для покращення фінансового забезпечення структурних підрозділів районної державної адміністрації, створення належних умов оплати праці для працівників. Пропонована програма передбачає:

  1. здійснення видатків для достатнього рівня оплати праці працівників, в першу чергу державних службовців за виплатами, передбаченими статтею 50, частиною 2 статті 54, статтею 52 Закону України «Про державну службу»;
  2. створення зручних і сприятливих умов праці для працівників управління соціального захисту населення, а, отже, і якісне отримання послуг громадянами;
  3. сприяння підвищенню рівня життєзабезпечення жителів району шляхом надання відповідних адміністративних послуг.

У разі необхідності внесення змін протягом терміну виконання Програми відповідальний виконавець готує уточнення показників, заходів та вносить їх на розгляд сесії територіальної громади.

V. Ресурсне забезпечення програми

Суми коштів, необхідних на реалізацію програми є орієнтовними та можуть змінюватися виходячи з можливостей бюджету селищної територіальної громади.

Фінансування програми здійснюється виключно за умови внесенням змін до бюджету Летичівської селищної територіальної громади. Термін дії програми –2023 рік.

VI. Очікувані результати виконання Програми

Виконання програми та матеріальне стимулювання працівників райдержадміністрації, її структурних підрозділів сприятиме:

достатньому рівню оплати праці державних службовців (за виплатами, передбаченими статтею 50, частиною 2 статті 54, статтею 52 Закону України «Про державну службу») для професійного виконання посадових обов’язків, заохоченню їх до результативної та ефективної, доброчесної та ініціативної роботи;

підвищенню ефективності роботи органів виконавчої влади;

забезпеченню якості прийняття та реалізації рішень у системі державного управління і дасть змогу забезпечити належне виконання повноважень.

VII. Координація та контроль за ходом виконання Програми

Організація виконання та координація діяльності з реалізації заходів Програми покладається на структурні підрозділи Хмельницької районної державної адміністрації.

Контроль за виконанням Програми здійснюється заступниками голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

У разі необхідності внесення змін протягом терміну виконання Програми відповідальний виконавець готує уточнення показників, заходів та виносить їх на розгляд сесії селищної ради.


Додаток 1

ПАСПОРТ

Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської

селищної ради на 2021-2025 роки

1. Ініціатор програми розроблення Виконавчий
селищної ради
комітет Летичівської
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа
органу виконавчої влади про розроблення програми
3. Розробник програми Виконавчий
селищної ради
комітет Летичівської
4. Співрозробники Програми Летичівський РС ГУДСНС України у Хмельницькій област
5. Відповідальнийвиконавець програми Летичівськаселищнарада,
Летичівський РС ГУ ДСНС України у Хмельницькій област
6. Учасники програми Летичівський районний сектор ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, структурні підрозділи, Летичівська селищна рада, підприємства, установи, організації, що входять до сфери
управління селищної ради
7. Термін реалізації програми 2021-2025 роки
8. Перелік місцевих бюджетів,
які беруть участь у виконанні програми
Селищний бюджет Летичівської селищної ради
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів,необхіднихдля
реалізації Програми, всього в тис.грн.
17545,5
в тому числі: 2021 2022 2023 2024 2025
9.1. коштів місцевого бюджету 3327,9 4290,9 4152,9 2874,9 2898,9
9.2. коштів інших джерел 0 0 0 0 0

Додаток 2

Ресурсне забезпечення

Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Летичівської селищної ради на 2021-2025 роки

Етапи виконання Програми

тис. грн.

Показники витрат: I II III IV V Всього
2021 2022 2023 2024 2025
Районний бюджет 0 0 0 0 0 0
Селищний бюджет 3327,9 4290,9 4152,9 2874,9 2898,9 17545,5
Кошти небюджетних джерел 0 0 0 0 0 0
РАЗОМ 3327,9 4290,9 4152,9 2874,9 2898,9 17545,5

ЗАХОДИ І ЗАВДАННЯ


Додаток 3

з виконання Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Летичівської селищної радина 2021-2025 роки

тис.грн.

№ з/п Назва заходу Виконавець Бюджет
Всього 2021 2022 2023 2024 2025
1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Поповнення, оновлення (освіження) і зберігання матеріальних резервів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій
1.1. Створення матеріальних резервів, для ліквідації надзвичайної ситуації, надання допомоги , у тому числі придбання: Виконавчий комітет селищної ради
1.1.1. 200 листів шиферу, 170,0 30,0 32,0 34,0 36,0 38,0
1.1.2. 3 куб.м пиломатеріалів 80,0 12,0 14,0 16,0 18,0 20,0
1.1.3. 50 кг цвяхів (шиферних та будівельних) 15,0 3,0 3,0 3,0 3,0 3,0
1.1.4. 1500 л дизельного палива; 185,0 35,0 36,0 37,0 38,0 39,0
1.1.5. 500 л бензину; 70,0 12,0 13,0 14,0 15,0 16,0
1.1.6. Електростанція силова 30,0 30,0 0 0 0 0
1.1.7. Електростанція освітлювальна 20,0 0 20,0 0 0 0
1.1.8 Маски протигазова ШМП 50 шт. 20,0 0 0 20,0 0 0
1.1.9. Фільтри до протигазу К2Р2 50 шт. 30,0 0 0 30,0 0 0
1.1.10. Маска медична 2,0 2,0 0 0 0 0
1.1.11. Костюм захисний 10,0 10,0 0 0 0 0
1.1.12 Дезінфікуючі засоби для проведення дезінфекції приміщень та транспорту 10 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0
1.1.13. Респіратор медичний 2,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
1.1.14 Брезентовий намет 35,0 0 0 35,0 0 0
1.1.15 Піч на твердому паливі 6,0 0 0 0 6,0 0
1.1.16 Переносна мотопомпа 15,0 0 0 0 0 15,0
Усього за розділом: 700,5 136,5 120,5 191,5 118,5 133,5
2. Заходи щодо утримання фонду захисних споруд в готовності до використання за призначенням
2.1. Проведення ремонту та утримання захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням Балансоутримувачі захисних споруд
2.1.1 ПРУ № 85548 250,0 250,0 0 0 0 0
2.1.2 ПРУ № 85526 250,0 0 250,0 0 0 0
2.1.3 ПРУ № 85567 250,0 0 0 250,0 0 0
2.1.4. ПРУ № 85543 250,0 0 0 0 250,0 0
2.1.5. ПРУ № 85538 100 0 0 0 0 100,0
2.1.6. Закупівля та встановлення засобів для безперешкодного доступу
мало мобільних груп населення до захисних споруд
150 0 100 50 0 0
25 Усього за розділом: 1250,0 250,0 350,0 300,0 250,0 100,0
3. Заходи з удосконалення системи оповіщення населення цивільного захисту
3.1 Придбання та застосування пристроїв автоматичного дозвону для проведення оповіщення по мобільним та аналоговим телефонам
посадових осіб (старостів) та депутатів об’єднаної територіальної громади
Керівники закладів освіти, культури,
охорони здоров»я, старости
3.1.1 прилад автоматичного дозвону 10,0 0 10,0 0 0 0
3.1.2 устатковання мовленнєвого оповіщування 35,0 35,0 0 0 0 0
3.1.3. Встановлення ФМ-приймачів 10,0 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0
3.2. Встановлення сирен та вуличних гучномовців. Для можливості оповіщення населення в населених пунктах старости 190,0 50,0 50,0 30,0 30,0 30,0
3.3. Організація заходів щодо оповіщення населення з допомогою СМС-розсилки 50,0 10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
Усього за розділом: 295,0 97,0 72,0 42,0 42,0 42,0
4. Заходи, спрямовані на запобігання загибелі людей на водних об’єктах
4.1. Фінансування заходів, спрямованих на створення місць масового відпочинку людей на водних об’єктах в населених пунктах ОТГ Виконавчий комітет селищної ради
4.1. Облаштування місць відпочинку на воді:
- прибережна смуга річки Вовк (Капітальний ремонт верхнього
укоса дамби з розчищенням прибережної смуги та плеса річки Вовк в смт.Летичів Хмельницької області)
1000,0 1000,0 - - - -
4.2. Придбання рятувального спорядження 50,0 10,0 10,00 10,0 10,0 10,0
4.3. Фінансування заходів, спрямованих на запобігання загибелі людей на водних об’єктах (утримання місць відпочинку, в тому числі обстеження дна, паспортизація, пошукові роботи),
аварійно-рятувальне обслуговування місць масового відпочинку населення на водних об’єктах
1000,0 200,0 200 200,0 200,0 200,0
4.4. Утримання аварійно-рятувального поста на воді 2760,0 250,0 560,0 600,0 650,0 700,0
Усього за розділом: 4810,0 1460,0 770,0 810,0 860,0 910,0
5. Заходи з організації навчання населення правилам безпеки життєдіяльності та діям в умовах виникнення надзвичайних ситуацій
5.1. Забезпечення консультаційних пунктів цивільного захисту навчальною літературою з питань цивільного захисту Старости, КГП
«Злагода»
10,0 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0
5.2. Проходження навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, громади на Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Хмельницької області Керівний склад цивільного захисту 2,0 0,4 0,4 0,4 0,4 0,4
5.3. Навчанняпосадовихосібзпитаньпожежноїбезпекидо обов’язків яких входить забезпечення виконання та виконання
заходів пожежної безпеки
РС ГУ ДСНС
5.4. Сприяння волонтерському та добровольчого руху в громаді: Виконавчий комітет
5.4.1. навчання волонтерів, добровольців правилам рятування потерпілих на водних об'єктах та надання першої невідкладної медичної допомоги, страхування їх життя; Виконавчий комітет 10,0 2,0 2,0 2,0 2,0 2,0
5.4.2. створення умов для функціонування волонтерського та добровольчого руху (виділення приміщень, придбання рятувальних засобів та майна, в тому числі для надання першої та
невідкладної медичної допомоги);
Виконавчий комітет 20,0 4,0 4,0 4,0 4,0 4,0
5.4.3. виготовлення агітаційних матеріалів, проведення масових заходів, робота з населенням з питань безпечної поведінки на воді та в побуті. Відділи освіти, молоді та спорту, культури, національностей та
релігій, сектор з питань цивільного захисту населення
20,0 4,0 4,0 4,0 4,0 4,0
5.5 Поширення і пропагування культури безпеки життєдіяльності серед вихованців дитячих дошкільних закладів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів:
  • проведення брейн-рингів та вікторин;
  • проведення літніх денних таборів;
  • проведення збір-змагань юних рятувальників «Школа безпеки» та “Дружин юних пожежників”;
  • прибання наочних матеріалів, одягу, в т.ч. рятувального, рятувальних засобів та обладнання для навчання дітей;
Відділ освіти, молоді та спорту, навчальні заклади 20,0 4,0 4,0 4,0 4,0 4,0
Усього за розділом: 82,0 16,4 16,4 16,4 16,4
6. Заходи із забезпечення радіаційного та хімічного захисту населення
6.1. Заходи, спрямовані на забезпечення індивідуальними засобами захисту органівдиханняу разівиникненнянадзвичайних
ситуацій на радіаційних та хімічно-небезпечних об’єктах в умовах мирного часу:
Сектор з питань цивільно захисту населення, КГП
«Злагода»
6.1.1. непрацюючого населення, яке проживає в зонах хімічного забруднення (для населених пунктів у зоні ХНО) 40,0 40,0 0 0 0 0
6.2. Забезпечення захисним одягом від НХР керівного складу 15,0 15,0 0 0 0 0
6.3. Забезпечення комплектамипротигазів із захисними коробками від НХР керівного складу 15,0 15,0 0 0 0 0
6.4. Забезпечення комплектом екологічної аптечки, сорбційних бонів, сорбентів-біодеструкторівдляліквідаціїрозливівхімічних
речовин
25,0 25,0 0 0 0 0
6.5. Санітарна обробка населення та спеціальна обробка одягу, майна і транспорту у разі виникнення надзвичайних ситуацій
техногенного і природного характеру надзвичайних екологічних ситуацій і ліквідації їх наслідків
200,0 0 50,0 50,0 50,0 50,0
Усього за розділом: 295,0 95,0 50 50 50 50
7. Заходи з організації та забезпечення реагування на надзвичайні ситуації
7.1. Утриманняпідрозділівмісцевоїпожежноїохоронив с.Голенищево та с.Гречинці Старости, МПО 6000,0 1000,0 1100,0 1200,0 1300,0 1400,0
7.2. Утриманняджерелзовнішньогопротипожежного водопостачання :
7.3.1. Ремонт та утримання пожежних гідрантів; КГП «Злагода», старости 165,0 30,0 30,0 30,0 30,0 45,0
7.3.2. утриманняприроднихташтучнихпожежнихводоймищ:
забезпеченнявільнихпід’їздівізтвердимпокриттям, забезпечення справного стану пірсів, приймальних колодязів;
КГП «Злагода», старости 40,0 10,0 5,0 10,0 5,0 10,0
7.3.3. утримання водонапірних веж: забезпечення вільного під’їзду із твердим покриттям; КГП «Злагода», старости 16,0 5,0 2,0 2,0 5,0 2,0
7.3.4. утримання пристроїв відбору води протипожежною технікою у справному стані, забезпечення покажчиками. КГП «Злагода», старости 5,0 3,0 2,0
7.4. Забезпечення пожежної безпеки у природних екосистемах: Управління старости ЖКГ,
7.4.1. придбання протипожежного обладнання та засобів гасіння пожеж на торфовищах Управління старости ЖКГ, 30 30
7.5. Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету (ДПРЧ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області) для виконання
делегованих повноважень та ліквідації масштабних пожеж, надзвичайних ситуацій, покращення матеріальної бази:
7.5.1. придбання сертифікованих костюмів та касок, рятувальних ременів, краг, карабінів, форменого одягу і взуття РС ГУ ДСНС 255,0 55,0 55,0 55,0 45,0 45,0
7.5.2. придбання засобів радіозв’язку РС ГУ ДСНС 32,0 10,0 10,0 6,0 3,0 3,0
7.5.3. придбання засобів індивідуального захисту органів дихання (апарати на стисненому повітрі, панорамні маски) РС ГУ ДСНС 280,0 70,0 70,0 50,0 50,0 40,0
7.5.4. придбання аварійно-рятувального обладнання (пожежні рукава, пневмоподушка, мотопомпа, електростанція, надуваний човен,
рятувальні жилети, комплексів для декомпомінації, мінімийка високого тиску, будівельні матеріали і т.п.)
РС ГУ ДСНС 170,0 50,0 70,0 50,0 - -
7.5.5. придбання паливо-мастильних матеріалів для заправки пожежно- рятувальної техніки та запасних частин до транспортних засобів РС ГУ ДСНС 120,0 40,0 40,0 40,0 - -
7.6. Придбання паливно-мастильних матеріалів для забезпечення функціонування комунальних закладів та установ селищної ради,
«Пунктів незламності», закладів освіти, охорони здоров’я та забезпечення роботи альтернативних джерел живлення
(генераторів)
Виконавчий комітет селищної ради 2500,0 - 1500,0 1000,0 - -
Усього за розділом: 9613,0 1273,0 2912,0 2443,0 1438,0 1547,0
8. Заходи щодо забезпечення пожежної безпеки
8.1. Організаційне забезпечення у сфері пожежної безпеки
8.1.1. Приведення до належного протипожежного стану об’єктів освіти Відділ освіти, молоді та спорту, керівники закладів освіти
8.1.1.1 Загальноосвітні навчальні заклади Кількість закладів
8.1.1.1.1 Монтаж систем протипожежного захисту 8 х х
8.1.1.1.2 Технічнеобслуговуваннятапожежне спостерігання 8 х х х х х
8.1.1.1.3 Вогнезахист будівельних конструкцій 8 х х
8.1.1.1.4 Влаштуваннятаремонтсистем
внутрішньогопротипожежного водопостачання
2 х х
8.1.1.1.5 Ремонтелектромережтапроведення замірів опору ізоляції 8 х х х х х
8.1.1.1.6 Влаштування пристроїв блискавкозахисту 8 х х
8.1.1.1.7 Первинні засоби пожежогасіння (технічне обслуговування та придбання) 8 х х х х х
8.1.1.1.8 Забезпеченнязакладівзцілодобовим перебуваннямдітейпристроями
саморятування під час пожежі
х х х
8.1.1.1.9 Навчанняпосадовихосібзпитань пожежної безпеки 8 х х х х х
Усього за підпунктом:
8.1.1.2 Дошкільні навчальні заклади Кількість закладів 14 Відділ освіти, молоді та спорту, керівники
дошкільних навчальних закладів
8.1.1.2.1 Монтажсистемпротипожежного захисту 2 х х
8.1.1.2.2 Технічнеобслуговуваннята пожежне спостерігання 14 х х х х х
8.1.1.2.3 Вогнезахистбудівельних конструкцій 12 х х
8.1.1.2.4 Влаштуваннятаремонтсистем внутрішньогопротипожежного
водопостачання
х х
8.1.1.2.5 Ремонт електромереж та проведення замірів опору ізоляції 14 х х х х х
8.1.1.2.6 Влаштуванняпристроїв блискавкозахисту 12 х х
8.1.1.2.7 Первиннізасобипожежогасіння (технічнеобслуговуваннята
придбання)
14 х х х х х
8.1.1.2.8 Забезпеченнязакладівз цілодобовимперебуваннямдітей
пристроями саморятування під час пожежі
х х х
8.1.1.2.9 Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки 14 х х х х х
Усього за підпунктом:
8.1.2. Приведеннядоналежного
протипожежногостануоб’єктів культури
Кількість закладів 31 Відділ культури,
національностей та релігій
х х
8.1.2.1. Монтажсистемпротипожежного захисту 31 х х х х х
8.1.2.2 Технічнеобслуговуваннята пожежне спостерігання 31 х х
8.1.2.3 Вогнезахистбудівельних конструкцій 31 х х
8.1.2.4 Влаштуваннятаремонтсистем
внутрішньогопротипожежного водопостачання
1 х х х х х
8.1.2.5 Ремонт електромереж та проведення замірів опору ізоляції 31 х х
8.1.2.6 Влаштуванняпристроїв блискавкозахисту 31 х х х х х
8.1.2.7 Первиннізасобипожежогасіння
(технічнеобслуговуваннята придбання)
31 х х х
8.1.2.8 Забезпеченнязакладівкультури
пристроями саморятування під час пожежі
31 х х
8.1.2.9 Навчання посадових осіб
з питань пожежної безпеки
31 х х х х х
Усього за пунктом:
8.1.3. Приведеннядоналежного протипожежногостануоб’єктів
охорони здоров’я
Кількість закладів КНП «Летичівський ЦПМСД» та КНП
«Летичівська ЦРЛ»
8.1.3.1 Монтажсистемпротипожежного захисту 16 х х
8.1.3.2 Технічнеобслуговуваннята пожежне спостерігання 16 х х х х х
8.1.3.3 Вогнезахистбудівельних конструкцій 14 х х
8.1.3.4 Влаштуваннятаремонтсистем
внутрішньогопротипожежного водопостачання
1 х х
8.1.3.5 Ремонт електромереж та проведення замірів опору ізоляції 16 х х х х х
8.1.3.6 Влаштуванняпристроїв блискавкозахисту 14 х х
8.1.3.7 Первинні засоби пожежогасіння (технічне обслуговування та придбання) 16 х х х х х
8.1.3.8 Забезпечення закладів охорони
здоров’я зі стаціонаром пристроями саморятування під час пожежі
1 х х х
8.1.3.9 Навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки 16 х х х х х
Усього за підпунктом:
8.2. Створення підрозділів пожежної охорони
8.2.1. Розвиток мережі МПК та добровільного пожежного руху Виконавчий комітет х х х
8.2.2. Утримання підрозділів місцевої пожежної охорони Виконавчий комітет х х х х х
8.2.3. Створення та утримання підрозділів добровільної пожежної охорони Виконавчий комітет х х х х х
Усього за пунктом:
8.3. Організація та проведення сезонних пожежно-профілактичних заходів під час підготовки до пожежонебезпечних періодів року. Виконавчий комітет х х х х х
8.4. Виготовлення та розміщення в сходових клітках, коридорах загального користування житлових будинків, громадських місцях табличок, листівок, плакатів з коротким и інструкціями про заходи пожежної безпеки і рекомендаціями про порядок
евакуації на випадок пожежі.
КГП «Злагода» х х х х х
8.5. Забезпечення в ЖКГ «Злагода» функціонування класу по
Навчанню населення правилам пожежної безпеки та обладнання їх відповідними наочними матеріалами
КГП «Злагода» х х х х х
Усього за розділом:
9. Інші
9.1. Організація експлуатації та утримання гідротехнічних споруд комунальної форми власності Виконавчий комітет х х х х х
Усього за розділом:
Усього за Програмою 17045,5 3327,9 4290,9 3852,9 2774,9 2798,9
10. Заходи з організації та забезпечення реагування на надзвичайні ситуації пов’язані зі збройною агресією російської федерації
10.1 Придбання предметів, матеріалів, будівельних матеріалів, аварійно – рятувального обладнання, ПММ тощо для надання допомоги територіальним громадам та територіям, які зазнали руйнувань від збройної агресії російської федерації та проведення відновлювальних робіт Виконавчий комітет 0 0 0 300,0 100,0 100,0
Усього за Програмою 17545,5 3327,9 4290,9 4152,9 2874,9 2898,9