ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XLV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

53-45/2023

Дата реєстрації:

26.10.2023

Проголосовано:

26.10.2023 11:20:34

Автор:

Стадник В.М

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 53-45/2023Автор проектудепутат селищної радиСтадник В.М.УКРАЇНАЛЕТИЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДАХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІР І Ш Е Н Н ЯVІІІ скликанняСорок п’ятої сесії26.10.2023 р. Летичів №Про приватизацію об’єктакомунальної власностішляхом викупуВідповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 року №432 (із змінами), Летичівська селищна радаВ И Р І Ш И Л А :
 1. Передати в приватну власність КОЛЕСНИКУ Руслану Петровичу шляхом викупу (укладення договору купівлі-продажу) громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, розташованого за адресою вул. Центральна, бул.18 с.Терлівка, Хмельницького району Хмельницької області, відповідно до протоколу про результати електронного аукціону № SPE001-UA-20231007-87532 від 25.10.2023 року з продажу об’єкта малої приватизації.

 2. Доручити селищному голові ТИСЯЧНОМУ Ігорю Івановичу укласти договір купівлі-продажу громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, розташованого за адресою вул. Центральна, бул.18 с.Терлівка, Хмельницького району Хмельницької області.

 3. Юридичному відділу Летичівської селищної ради опублікувати договір купівлі-продажу громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, розташованого за адресою вул. Центральна, бул.18 с.Терлівка, Хмельницького району Хмельницької області на офіційному сайті та в електронній торговій системі.4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг (голова комісії Оксана МОРОЗОВА).Селищний голова Ігор ТИСЯЧНИЙПогодженоЗаступник селищного голови ________________ Ніцевич А.В.Начальник юридичного відділу ________________Коберник О.В.Секретар селищної ради ________________ Провозьон В.М.